CITY WESTCITY WEST

Poloha budovy F1

Budova F1

Budova F1 bude skvěle dostupná MHD díky stanici metra „Stodůlky“, která je pouhé 2 minuty chůze od hlavního vchodu do budovy. Další možností je využití stejně vzdálené a stejnojmenné autobusové zastávky. V případě dopravy automobilem lze využít jak parkování před budovou, tak v garážích samotné budovy.

Milovníky ekologické dopravy jistě potěší dostupnost nabíjecích stanic pro elektromobily i připravovaná kolárna pro cyklisty v suterénu domu, pro něž může být jízda na kole díky cyklostezce protínající CITY WEST plnohodnotnou formou dopravy.

Práce i bydlení
Rodinné domy
Byty
Kanceláře

CITY WEST

Ve svém nejbližším okolí jsou kancelářské budovy doplněny rezidenční zástavbou, díky níž lokalita skutečně v pravém slova smyslu žije. V rodinných domech a bytech dnes žije přes 3 500 obyvatel. To v kombinaci s více než 7 800 zaměstnanci tvoří skvělé prostředí pro rozvoj služeb.

Strategií developera FINEP, který území dlouhodobě rozvijí, je vysoká kvalita a pestrost jednotlivých služeb, které dohromady tvoří unikátní místo pro práci a život.

Vybavenost okolí
IKEA
nábytek
Metropole Zličín
nákupní centrum
Cinema City
multikino
Globus
potraviny
Tesco
potraviny
Starbucks
kavárna
Sconto
nábytek
Makro
velkoobchod

Blízké okolí a služby

Kromě velkého množství služeb přímo v areálu projektu, je možné v dojezdové vzdálenosti několika minut nalézt jedny z nejvyhledávanějších obchodních domů a obchodních center. 

Skvělá dostupnost
D6
D7
D8
D5
1 min
12 min
20 min
Centrum
D4
Pražský okruh
D1
D10
D11

Praha

Projekt je situován v západní části hlavního města Prahy, díky čemuž zaujímá skvělou polohu 12 minut jízdy od mezinárodního Letiště Václava Havla, ale také se za pouhou minutu dostanete na dálnici D5 do Německa či na pražský okruh, který zajišťuje rychlé spojení východním směrem.


Díky metru B, jehož stanice je součástí areálu projektu, je možné se dopravit až do centra města za pouhých 20 minut.

V srdci Evropy
Berlín
Varšava
Ostrava
Brno
Bratislava
Vídeň
Linz
Mnichov
Praha

Česká republika

O České republice se právem hovoří jako o srdci Evropy. Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko. To jsou sousedi, kteří tvoří vstupní bránu do všech částí Evropy. 


Díky dálniční síti je pak skvělá dostupnost z hlavního města do dalších důležitých měst České republiky – Brna, Olomouce, Ostravy, Plzně, Mladé Boleslavi, Hradce Králové a dalších.