CITY WESTCITY WEST

Koncept

Když jsme před lety začali přemýšlet o koncepci území, které bylo již za minulého režimu centrálním plánováním zamýšlené jako tzv. „Západní město“, stanovili jsme si jasný cíl. Chceme moderní čtvrť, která bude skvělý místem pro bydlení i pracovní život.

Služby

A právě služby hrají extrémně důležitou roli. Již během prvních etap realizace projektu jsme našli provozovatele obchodů a služeb, kteří poskytují kvalitní servis v oblasti stravování, běžných denních i týdenních nákupů a dalších potřeb obyvatel a zaměstnanců CITY WEST. Na vyhodnocování kvality a šíře sortimentu služeb pracujeme neustále.

Služby v CITY WEST

Práce a bydlení

Svoji vizi úspěšně naplňujeme už více než 10 let. CITY WEST dnes zahrnuje administrativní část, která volně navazuje na bytovou zástavbu a rodinné domy. V rezidenční části dnes žije přes 3 500 obyvatel. To v kombinaci s více než 7 800 zaměstnanci tvoří skvělé prostředí pro rozvoj služeb.

Rodinné domy
Byty
Kanceláře
F2

Prostor pro odpočinek

Průběžně usilujeme o rozvoj odpočinkových ploch a aktivit, které přímo v projektu nabídnou dnes tolik kýžený oddych. Lidé mají přímo v areálu prostor pro relaxaci, který jim nabízí japonská zahrada, nedávno otevřený park zahrnující i dětské hřiště, venkovní posilovna o rozloze přibližně 1.000 m2 či nesčetná zákoutí v rámci rezidenční části projektu. 

Odpočinek