Novinky
10.11.2017

Administrativní budova A1 v komplexu City West prodána
Budova A1 je sedmou a poslední budovou první etapy výstavby administrativního komplexu City West. Tento komplex společně se sousední rezidenční Britskou čtvrtí tvoří pulzující živé místo s parky, odpočinkovými zónami, náměstím, kavárnami a dalšími službami. Více informací ZDE


5.11.2013

CITY WEST získal prestižní ocenění Best of Realty 2013 Nová centrála Komerční banky, která je součátí projektu CITY WEST v pražských Stodůlkách, získala ocenění v kategorii nových administrativních center v ČR.


6.12. 2012

Socha od Lukáše Raise novou dominantou CITY WEST ve Stodůlkách.
Administrativní centrum CITY WEST v Západním městě v pražských Stodůlkách má novou dominantu. Je jí umělecké dílo od mladého renomovaného autora Lukáše Raise. Kovová plastika s názvem „Noha“ byla dnes slavnostně odhalena za účasti autora sochy, dále předsedy představenstva FINEP Holding SE Michala Kociána a starosty Prahy 13 Davida Vodrážky. Více informací ZDE.


26.10. 2012

FINEP a VCES začaly s výstavbou nové centrály Vodafonu. Dnes byl položen základní kámen nové budovy Vodafonu, která vznikne v rámci projektu CITY WEST v pražských Stodůlkách. Půjde o centrálu s úsporným provozem a šetrným chodem ve vztahu k životnímu prostředí. Generálním dodavatelem stavby byla v minulých dnech vybrána společnost VCES. Slavnostního zahájení výstavby se zúčastnili představitelé společností Vodafone, FINEP a VCES. Pro více informací klikněte ZDE.