Preskocit na obsah

CITY WEST

Západní Město se představuje

Projekt administrativních budov City West je součástí unikátního projektu Západní město, zbrusu nové městské čtvrti, která od roku 2007 postupně vzniká v lokalitě pražských Stodůlek. Celé území řešené urbanistickou studií dosahuje velikosti 1 150 000 m2 a počítá s cca 10 000 novými obyvateli.

Unikátnímu projektu předcházely mnohaleté intenzivní přípravy a studie, na kterých se podílela odborná i laická veřejnost. Proběhla celá řada workshopů a diskusních setkání za účasti předních českých architektů, urbanistů a odborníků na zeleň a životní prostředí. Výsledkem je zcela ojedinělý projekt, který posouvá hranice city developmentu v České republice na úroveň výstavby nových městských čtvrtí světových metropolí. Západní Město představuje novou městskou čtvrť plnou zeleně a krásné architektury a to vše s vlastním vstupem do metra. Vznikne zde nejen spousta nových obchodů a služeb, ale také nových míst pro odpočinek.

Výstavba nové čtvrti je rozdělena do několika velkých fází. V rámci první velké fáze již několik let postupně vzniká nový městský park, centrální náměstí s novými službami a obchody, rezidenční projekt Britská čtvrť a moderní administrativní centrum City West.

Seznamte se s projektem City West

CITY WEST je moderním kancelářským projektem, který představuje pro budoucí uživatele dokonalou kombinaci pracovního prostředí a služeb. Architektura a unikátní design projektu jsou doplněny zelenými relaxačními zónami, fontánami a zahradními jezírky. Design projektu v sobě propojuje živé město s centrálním náměstím s kavárnami, restauracemi a obchody. Obrovskou výhodou je skvělá dopravní dostupnost nejen do centra Prahy, ale také na strategické městské výpadovky a na letiště. Celý projekt byl projektován s důrazem na komfort jeho obyvatel, zeleň a šetrnost k životnímu prostředí.

Zajímavou výhodu představuje blízkost rezidenčního projektu Britská čtvrť. Noví obyvatelé kancelářských budov tak mají možnost bydlet blízko svého pracoviště a to za velmi výhodných podmínek. Kontaktujte nás pro více informací.

CITY WEST je skvělou volbou pro velké i malé společnosti, které kladou důraz na efektivitu a využitelnost kancelářských ploch s pohodlným parkováním a nejmodernějším technologickým vybavením.

I. velká fáze projektu Západní město

Celková rozloha I. velké fáze projektu 14 hektarů
Z toho rozloha zeleně 75 000 m2
Předpokládaná výše investic 6 mld. CZK
Předpokládaný termín dokončení 2016
Rozloha pronajímatelných ploch více než 100 000 m2
Z toho je aktuálně pronajato 80 000 m2 pod nájemní smlouvou
Aktuálně jsou postaveny budovy B1, B2, B3, A2
Připravované budovy A1, C1, C2
Rozloha bytových ploch 40 000 m2
K dnešnímu dni je postaveno 23 000 m2 (Britská čtvrť I, II)
Aktuálně ve stádiu výstavby 5 000 m2 (Britská čtvrť III.)
Aktuálně připravované projekty Britská čtvrť IV, V

 

 

 

english